پیرمردی با فروش پاستیل خارجی کیلویی توانست میلیارد شود

آیا مصرف قند در پاستیل خارجی کیلویی و شیرینی جات طول سال های شکل گیری بر خطر ابتلای کودک به مشکلات سلامت مزمن تأثیر می گذارد؟

می تواند مانند هر چیز دیگری، قند بیش از حد در دوران کودکی ممکن است منجر به هوس های ناسالم با بزرگتر شدن بچه ها شود. قند بیش از حد می تواند منجر به چاقی شود، که کودک را در معرض خطر ابتلا به فشار خون بالا، سطح کلسترول بالا و دیابت نوع 2 قرار می دهد.

افزایش و کاهش سریع قند خون می تواند منجر به تغییرات خلقی و حتی افسردگی شود. اضافه وزن و چاقی نیز با مشکلات استخوان و مفاصل و برخی از انواع سرطان مرتبط است.

پاستیل

نظر شما در مورد حذف قند از رژیم غذایی کودک چیست؟

به نظر من والدین نباید شکر را به طور کامل حذف کنند، بلکه هدف باید کاهش مصرف شکر باشد. در واقع، خوراکی‌های شیرین می‌تواند به عنوان فرصتی برای آموزش اعتدال به بچه‌ها باشد. به جای محدود کردن کامل مواد شیرین، می توانید با ارائه غذاهای شیرین به صورت استراتژیک، الگوی تغذیه سالم باشید.

گرانولا را با نصف پیمانه بستنی روی ماست ساده کم چرب یا توت های روی آن بپاشید. به این ترتیب، کودک شما با یک طرف تغذیه نیز چیزی شیرین دریافت می کند.

نظر شما در مورد ارائه شیرینی به عنوان مشوق رفتاری چیست؟

به عنوان یک والدین، مهم است که به یاد داشته باشید که شما مدافع کودک هستید. اگر معلمان، سرپرستان، مربیان یا ارائه دهندگان مراقبت از کودک به کودک شما رشوه می دهند با خوراکی های شیرین، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از آنها بخواهید این کار را مهار کنند. شاید آنها بتوانند به جای آن برچسب، مداد یا وسایل بازی ارزان قیمت ارائه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.