پتو گوسفندی که هر نوع آلرژی را در بدن درمان می کند

آزمایش‌کنندگان ما متوجه شدند که این پرتاب بسیار نازک بود و برخی نرمی مبهم Brooklinen Baby Alpaca را به احساس ابریشمی‌تر لیام ترجیح دادند.

ما هر دو را دوست داشتیم، اما فکر می‌کنیم لیام بیشتر یک  پتو گوسفندی ارثی و ارزشمند است. لیام نیز مانند بسیاری از انتخاب های ما، فقط خشک شویی است، بنابراین استفاده از آن را در اطراف بچه ها یا حیوانات خانگی توصیه نمی کنیم.

Liam تقریباً در دوازده رنگ و دو اندازه عرضه می شود – یک اندازه فوق العاده بزرگ، 70 در 90 اینچ (که اغلب در بیشتر رنگ ها فروخته می شود) و یک نسخه کوچکتر، 50 در 70 اینچ. ما دومی را آزمایش کردیم و متوجه شدیم که به اندازه کافی بزرگ است که به راحتی در آن قرار گیرد، و اندازه آن سخاوتمندانه تر از پرتاب آلپاکا بود که در آن زمان از بروکلین امتحان کردیم.

پتو

آنکی اسپتس، که بینش خود را برای راهنمای ما در مورد پتو به ما داد، مالک و طراح بوتیک Area Home با الهام از اسکاندیناوی در شهر نیویورک است، و او در سال 2018 به ما گفت که سال‌ها لیام را می‌فروشد.

این یک انتخاب در این راهنما برای نزدیک به چهار سال است، بنابراین ما فکر نمی کنیم به این زودی ها متوقف شود (یک نگرانی دائمی برای ما با همه پتوها). این گران‌ترین پرتابی است که توصیه می‌کنیم، اما فکر می‌کنیم اگر به دنبال پرتابی با طراحی زیبا هستید که استفاده از آن نیز دوست‌داشتنی باشد، ارزشش را دارد.

پرتاب پشمی و کشمیری گارنت هیل که مورد پسند مردم قرار می‌گیرد، به دلیل پارچه‌ای و نرمی یکی از پرطرفدارترین‌ها در آزمایش ما بود، و همانطور که یکی از تسترها اشاره کرد، به این دلیل که «نازک است اما احساس سستی نمی‌کند». یک پرتاب شیک و کلاسیک، از ترکیبی از 95% پشم و 5% ترمه ساخته شده است و احساس راحتی و در عین حال سبکی روی بدن دارد.

اگرچه این پرتاب بسیار سبک وزن است، اما یکی از گرم‌ترین پرتاب‌هایی است که در آزمایش اولیه خود در سال 2018 امتحان کردیم.

آزمایش‌کنندگان سبکی گارنت هیل را بر سایر پرتاب‌های پشمی و ترمه‌ای که ما آزمایش کردیم، مانند نمونه بروکلین، ترجیح دادند اگرچه برخی آزمایش‌کنندگان ترمه و پشم بروکلین ضخیم‌تر و سنگین‌تر را ترجیح می‌دادند، زیرا «منگوله‌ای ندارد». ما همچنین فکر می‌کنیم که پارچه نازک‌تر گارنت هیل روی مبل یا صندلی کمتر حجیم به نظر می‌رسد.

و گزینه های رنگی (بیش از ده ها، از جمله چند چاپ) این پرتاب را به عنوان یک لهجه تزئینی انتخاب بهتری نسبت به پرتاب هایی که آزمایش کردیم و تنها در یک یا دو رنگ هستند، می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.