قفل های ابدی: چگونه موهایی با رنگ کامل حفظ کنیم

اپیدمی موهای رنگین کمان به همه رسیده است، از شیاطین جشنواره گرفته تا تماشاگران مشهور روند (آیا تا به حال اسب آبی رنگ شده با تمشک لورن کنراد را بررسی کرده اید؟). واضح است که ما خودمان وارد chroma-mania شده‌ایم – نیمی از تیم تحریریه ما در حال حاضر با لباس بلوچی، سبز آبی و فوشیا ورزش می‌کنند.

اما بر خلاف استون یا روغن پاک‌کننده، رنگرزی و فرآوری می‌تواند آسیب جدی به درختان شما وارد کند. نشانه، تقویت کننده: مراقبت از مو با حفظ رنگ.

این یک واقعیت مستند است که رب انار به کمی TLC بیشتری نیاز دارند. اما مانند برخی محصولات مراقبت از پوست، آیا یک فرمول خاص ارزش سرمایه گذاری دارد؟ پاسخ بله است! پاشیدن مایع سفید کننده یا آمونیاک بی اهمیت نیست – شما ساقه موهای خود را از نظر شیمیایی تغییر داده اید. زوئی ویپرت، سرپرست فنی Bumble and Bumble Creative توضیح می دهد: “هر نوع رنگ آمیزی کوتیکول مو را تغییر می دهد و رطوبت آن را از بین می برد.”

شامپوهای معمولی از نظر تئوری برای شفاف سازی باقی مانده در پوست سر شما طراحی شده اند – به عنوان یک درمان هفتگی برای افزایش حجم – اما موهای سفید شده و رنگ شده با استفاده روزانه به طور تصاعدی سریعتر محو می شوند! او می افزاید: “این مانند استفاده از رنگ موی لاکچری است – شما مقدار زیادی از آن را پاک می کنید و رنگ را همراه با رطوبت از بین می برید.”

 

هنگامی که به شستن مقدار کمی رز مشکی در یک زمان ادامه می دهید، هر موی کنده شده – در معرض سفید کننده و آمونیاک – در برابر اشعه ماوراء بنفش مضر و رسوبات معدنی آسیب پذیر است. محصولات حفظ رنگ مو به طور خاص برای افزودن هیدراتاسیون، دوام، درخشندگی و درخشندگی فرموله شده اند – اساساً تا زمانی که امکان دارد رنگ را حفظ می کنند.

بنابراین، چه همه جا را رنگ کرده اید، چند قطعه کلیدی را روشن کرده اید، یا چند رگه پنهان از نئون را انتخاب کرده اید، مدل موی طراحی شده شیمیایی خود را در نظر بگیرید و با محصولات مناسب از تغییر شکل بدن خود محافظت کنید.

 

 • منابع:
  1. Everlasting Locks: How to Maintain Color-Perfect Hair
 • تبلیغات:
  1. تاریخچه مختصر خیار شور و ترشی
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.