قتل زنجیره ای با موزاییک ساده 40*40 توسط پیرمرد روان پریش

موزاییک مناسب کف برای گوشه های خاص موزاییک ساده 40*40 است.
به جای انتخاب یک اتاق تک نفره در خانه خود، می توانیم گوشه های خاصی را انتخاب کنیم تا آن حس منحصر به فرد را به آنها بدهیم . همچنین راه خوبی برای بزرگتر کردن فضاهای کوچک و استفاده حداکثری از سطحی است که داریم.

می‌توانیم ورودی را از راهرو با تزئین کف موزاییک با رنگ‌های آبی و سفید جدا کنیم و بقیه را با متریال اصلی بگذاریم. همچنین می توانیم از آن برای جداسازی و دادن نور بیشتر به تراس خود یا گوشه خاصی از اتاق نشیمن استفاده کنیم.

موزاییک کف

در وب سایت ما می توانید انواع مختلفی از موزاییک ها و مواد مورد نظر خود را پیدا کنید. ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم الهام‌بخشی را که برای پر کردن خانه‌تان با زندگی نیاز دارید و ظاهر منحصربه‌فردی که منتظرش هستید به آن ببخشید.

سنگفرش هایی که کم و بیش می درخشند، با رنگ های کم و بیش، با اشکال منحنی، مستقیم، متقارن یا نقاشی های ساده تماشایی که نمای داخلی و خارجی بسیاری از ساختمان های بزرگ در شهرهای ما یا طراحی داخلی خانه های ثروتمند و ثروتمند را قاب می کند. زمان بدون هدر دادن طعم قدیمی.

یک تجمل در دوران مدرن!… جایی که خیلی وقت ها به جای نجات جوهره ناب آن کفپوش هایی که با دست ساخته شده اند، بیشتر بر روی مصالح مدرن تمرکز می کنیم که با دستان صنعتگر متخصصی که موزاییک های رنگارنگ تقریباً عالی برای کف را در اختیار ما قرار می دهد.

او به طرز ماهرانه ای از پلتفرم اینستاگرام استفاده می کند تا کار خود را که در پاریس با سریال طبقات پاریس آغاز شد به جهانیان نشان دهد .

او پس از عکاسی از حدود 250 طبقه هیدرولیک در پاریس، در جستجوی اشکال هندسی و رنگ‌های روشن و پر از جذابیت، از شهری به شهر دیگر پریده است.

از جالب‌ترین خیابان‌ها تا ساختمان‌های غیرمنتظره، سفری طولانی که عکس‌های فوق‌العاده‌ای را برای ما به ارمغان می‌آورد. جذابیت و منحصر به فرد بودن که فراتر از کاشی های طرح دار معمولی به یک هنر ناب می رود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.