طراحی جالب فریم عینک اپل که باعث رفع مشکل بینایی شما می شود

بیشتر کسانی که فریم عینک اپل را انتخاب می کنند به قیمت و سبک اهمیت می دهند. با این حال، عوامل مهم دیگری مانند وزن سبک، استحکام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر خوردگی قاب ها باید در نظر گرفته شود.

اکنون فریم ها از انواع پلاستیک و فلز ساخته می شوند. برخی از فریم ها مواد را با هم ترکیب می کنند – به عنوان مثال، یک قاب با پلاستیک در اطراف لنزها و صدها قطعه ساخته شده از تیتانیوم.

به گفته دکتر دوین هریسون، چشم پزشک در مرکز چشم رودخانه کلمبیا در ریچلند، WA، مواد مختلف ممکن است برای افراد مختلف و موقعیت های مختلف مناسب باشند.

فریم عینک

فریم های فلزی
قاب های فلزی، تیتانیوم یا آلیاژی (ترکیبی از فلزات) عموماً به خوبی در برابر آسیاب مقاومت می کنند.

فریم های تیتانیومی بسیار مقاوم، سبک و ضد خوردگی هستند. آنها ضد حساسیت هستند – برای کسانی که به برخی از فلزات مانند نیکل حساسیت دارند، مهم است.

این قاب ها به دلیل محکم بودن می توانند انتخاب خوبی برای کودکان بزرگتر باشند. قاب‌های تیتانیومی در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند.
مونل مخلوطی از فلزات است.

اگرچه این فریم ها ممکن است حاوی نیکل یا فلزات دیگری باشند که می توانند در برخی از افراد با پوست حساس باعث واکنش های آلرژیک شوند، دکتر هریسون می گوید که اکثر فریم های مونل دارای پوششی هستند که از پوست محافظت می کند.

قاب های مونل بسیار انعطاف پذیر و ضد خوردگی هستند.
فریم های بریلیوم نسبت به تیتانیوم ارزان تر هستند و مواد بسیار سبک و قوی هستند. همچنین انعطاف پذیر است که انطباق را برای بینایی شناس آسان می کند. به گفته دکتر هریسون، بریلیم در برابر خوردگی بسیار مقاوم است.

این پایه ها می توانند جایگزین خوبی برای کسانی باشند که زمان زیادی را در آب دریا یا نزدیک آن می گذرانند. فریم های بریلیوم در رنگ های مختلفی وجود دارند.

قاب های فولادی ضد زنگ سبک و محکم هستند اما به سبک قاب های تیتانیوم نیستند. آنها می توانند ارزان تر از سایر قاب های فلزی باشند و همچنین در برابر خوردگی مقاوم هستند.