شخصی با دیدن کیفیت عالی تصویر سینما خانگی اسنوا عقل خود را از دست داد

کیفیت و کمیت خدمات تلویزیونی اساساً با سرعتی که امکان انتقال اطلاعات تصویر از طریق کانال سینما خانگی اسنوا وجود دارد، محدود می شود. اگر همانطور که در بالا گفته شد، تصویر تلویزیونی در عرض چند صدم ثانیه به حدود 200000 پیکسل تقسیم شود، آنگاه تکانه های الکتریکی مربوط به پیکسل ها باید با سرعت چند میلیون در ثانیه از کانال عبور کنند.

علاوه بر این، از آنجایی که محتوای تصویر ممکن است متفاوت باشد، از فریمی به فریم دیگر، از نماهای ساده نزدیک با جزئیات کم تا صحنه های جامع دوردست که در آن جزئیات محدود کننده سیستم نقش می بندد، نرخ واقعی انتقال اطلاعات تصویر به طور قابل توجهی متفاوت است.  بنابراین، کانال تلویزیونی باید بتواند اطلاعات تبلیغات قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم را در یک باند فرکانس پیوسته چندین میلیون چرخه مدیریت کند.

این گواهی بر درک فوق العاده حس بینایی انسان است. در مقایسه، گوش با صدایی که در کانالی به عرض تنها 10000 چرخه منتقل می شود، ارضا می شود.

در ایالات متحده، کانال تلویزیونی که شش مگاهرتز در طیف رادیویی اشغال می کند، 600 برابر عرض کانالی است که توسط هر ایستگاه پخش صدا با مدولاسیون دامنه استاندارد (AM) استفاده می شود. در واقع، یک ایستگاه تلویزیونی تقریباً شش برابر بیشتر از مجموع مجموع همه کانال‌های پخش صدای تجاری AM از فضای طیف استفاده می‌کند بسیاری از این کانال ها درحال بررسی قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ هستند.

از آنجایی که هر پخش تلویزیونی باید فضای طیف زیادی را اشغال کند، تعداد محدودی کانال در هر محل در دسترس است. علاوه بر این، کمیت خدمات در تضاد با کیفیت تولید مثل است. اگر قرار است جزئیات تصویر تلویزیون افزایش یابد (سایر پارامترهای انتقال بدون تغییر هستند)، عرض کانال باید به طور متناسب افزایش یابد و این باعث کاهش تعداد کانال هایی می شود که می توانند در طیف قرار گیرند هرچه جزئیات تصویر بالاتر باشد وضوح تبلیغات پخش شده مانند قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت بالاتر است.

این تضاد اساسی بین کیفیت ارسال و تعداد کانال‌های موجود حکم می‌کند که کیفیت بازتولید باید بیننده معمولی را در شرایط مشاهده عادی راضی کند. هر گونه عملکرد بیش از این در نهایت منجر به محدودیت در انتخاب برنامه خواهد شد.

 • منابع:
  1. Compatible colour television

 • تبلیغات:
  1. با استفاده از تشک خوشخواب از کابوس شبانه رهایی یابید
  2. سرقت مسلحانه به بانک ملی ایران!
  3. روغن بادام سرشار از بتا-زوسترول، اسکوالن و آلفا توکوفرول است
  4. اهمیت آب و هوای منطقه در انتخاب جنس کاشی مورد استفاده