روش های دباغی پوست برای کاپشن چرم مردانه تبریز بسیار عجیب است!

پوست ها بر اساس اندازه، وزن و ضخامت بریده و مرتب می شوند. به همین منظور قیمت کاپشن چرم تبریز بسیار به صرفه است زیرا حذف هر گونه پروتئین باقی مانده که می تواند رشد باکتری ها را تحریک کند، ضروری است. برای این منظور، پوست ها در درام های گردان پر از آب، باکتری کش ها و مواد شوینده خیس می شوند. مو با استفاده از اسپری های شیمیایی یا محلول های آهک از بین می رود.

یک دستگاه اسکاندینگ مجهز به تیغه های کدر موهای زائد را از بین می برد. دور دیگری از شستشو (آهک زدایی) این مواد شیمیایی را قبل از اینکه پوست در محلول اسیدی خیس شود و سپس بچرخد، حذف می کند، یک درمان آنزیمی برای حذف بیشتر کلاژن های پوست. بهترین کاپشن چرم مردانه با همین روش تولید می شود. در نهایت پوست ها را با نمک و اسید سولفوریک ترشی می کنند.

پوست ها تحت یکی از سه نوع دباغی قرار می گیرند. دباغی سبزیجات به بیشترین زمان با پوست آغشته به محلول های اسید تانیک قوی تر برای چندین هفته نیاز دارد. با این حال، برخی از چرم های نرم، مانند پوست بره، ممکن است تا 12 ساعت خیس شوند. دباغی مواد معدنی به طور قابل توجهی سریعتر است اما می تواند رنگ چرم را تغییر دهد. برای این روش، پوسته‌ها در طبل‌های پر از نمک زاج قرار می‌گیرند که دارای پاروهایی هستند که یک حرکت هم زدن ثابت را ارائه می‌دهند.

پس از برنزه شدن پوست ها، یک بار دیگر شسته شده و کاملا صاف می شوند. سپس پوست ها را زیر یک چاقوی نواری رد می کنند که پوست ها را به ضخامت یکنواخت برش می دهد و روی تسمه های نقاله قرار می دهند که آنها را به تونل های خشک کن می برد. همه این کار ها در تولیدی کاپشن چرم مردانه انجام می شود. معمولاً برای جلوگیری از انقباض در مرحله خشک شدن، پوست ها روی قاب ها کشیده می شوند. برای مبارزه با سفتی که خشک کردن ایجاد می کند، پوست ها را با آب و صابون اسپری می کنند و اجازه می دهند برای مدتی آویزان شوند.

بعد از اینکه پوست ها حالت داده شدند، آنها را در ماشین هایی قرار می دهند که برای دستکاری ریتمیک چرم طراحی شده اند تا الیاف بیشتر شل شده و انعطاف پذیرتر شوند. در دوره خشک شدن نهایی، پوست ها در کابینت های خشک کن خلاء آویزان می شوند.

هنگامی که پوست ها کاملاً خشک می شوند، با استوانه های فولادی گردان پوشیده شده با کاغذ ساینده آغشته می شوند. روکش های جیر با عبور پوست ها از زیر چرخ های سنباده پر سرعت تولید می شوند. در این مرحله از لعاب، رنگ و لاک استفاده می شود تا کاپشن چرم مردانه مشهد از بهترین پوست ها ساخته شود. پوست ها اکنون آماده ارسال به کارخانه پوشاک هستند.

 • منابع:
  1. Washing and drying
 • تبلیغات:
  1. لباس به عنوان یک محرک و تأثیر آن بر رفتار انسان
  2. توصیف های شگفت انگیز ظاهری و مزه ی لیمو عمانی سیاه
  3. استفاده از گوشواره طلا سفید و لباس ورزشی زنانه دیجی کالا موجب لکه های پوستی می شود
  4. اسکاتلند دارای انواع غنی از سنگ های رسوبی می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.