دولت بریتانیا لباس پاییزه بچه گانه را لباس رسمی کشورش اعلام کرد!!!

لباس کودک یکی از هیجان انگیزترین بخش های صنعت مد و پوشاک است!

وقتی به بزرگسالان می فروشید، به مشتری می فروشید که (امیدواریم) در طول عمر لباس شما تغییر سایز یا شکل چندانی نخواهد داشت. این را نمی توان برای بچه هایی که به معنای واقعی کلمه بدون وقفه رشد می کنند، گفت چارت های واقعا جالبی در وب سایت RCPCH وجود دارد.

دولت بریتانیا برای اکثر لباس پاییزه بچه گانه، مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی‌کند (برای جزئیات بیشتر به این صفحه وب gov.uk مراجعه کنید). قوانین مالیات بر ارزش افزوده کمک می کند تا برخی از فشارهای هزینه ای که توسط والدینی که دارای محدودیت نقدی هستند کاهش یابد، اما هنوز بازاری حساس به قیمت است.

لباس

اگر یک لباس سایز کودک را به همان روشی که ممکن است برای یک بزرگسال قیمت گذاری کنید، قیمت گذاری کنید، کسب و کار تکراری برای شما دشوارتر خواهد بود.

بر اساس آنچه در طول سال‌ها دیده‌ایم، موفق‌ترین طراحان لباس کودکان کسانی هستند که لباس‌هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهند.

عملی فکر کنید!

برخی از طراحان لباس کودکان فوق‌العاده هیجان‌انگیز وجود دارند که با منسوجات تازه، رنگ‌های خوشمزه و ویژگی‌های دیوانه‌کننده مانند دندان‌های اژدها و پولک‌های دو رنگ، زمینه جدیدی را ایجاد می‌کنند.

اما به چیزی بیش از طراحی و مواد عالی نیاز دارد تا لباس‌های بچه‌گانه در مقیاس بزرگ در مقابل دیدگان مشتریان قرار گیرد.

برای ارائه بهترین محصول، باید خود را به جای خریدار (والدین، نه فرزندان) قرار دهید. یک مادر یا بابای خسته و مقرون به صرفه مجبور است کودک کوچک خود را در دست شما بپیچد، بنابراین چیزی قابل اعتماد به آنها بدهید که در مورد آن هیجان زده شوند!

ما مدتی را صرف صحبت با مشتریان فعلی لباس های بچه گانه خود کرده ایم و به لیست کوتاهی از 9 نکته حیاتی که باید در طراحی لباس برای کودکان توجه کنیم، آمده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.