دختران افغانستانی با لباس شب توری به دانشگاه می روند!!!

یک لباس شب یک هزینه عمده است، ما به ندرت می توانیم هر فصل لباس را عوض کنیم، بیشتر اوقات از یک لباس برای چندین سال استفاده می کنیم.

این بدان معنی است که وقتی ما جدیدترین شوق را به عهده می گیریم، به سرعت به چیز جدیدی نیاز خواهیم داشت.

لباس های عجیب و غریب نیز با این واقعیت مشخص می شوند که به سرعت عادی می شوند.

از طرف دیگر، اگر واقعاً بخواهیم تأثیری خیره کننده داشته باشیم، یک خلاقیت مدرن با برش غیر معمول قطعاً جلب توجه می کند.

یک لباس شب توری کلاسیک مطلق مد شب، یک لباس بلند، گشاد و مشکی است که از ابریشم، مخمل یا توری ساخته شده است.

این لباسی است که هر زنی در آن زیبا به نظر می رسد. این یک برش بی انتها است، بنابراین لازم نیست نگران باشیم که بعد از یک فصل دوباره مجبور به خرید شویم.

به یاد داشته باشید که لباس های شب طبق تعریف تیره و گویا هستند.

لباس

علاوه بر مشکی و قرمز جاودانه، سایه های تند سبز، بنفش و آبی سرمه ای برای شب مناسب خواهد بود.

دوستداران پاستل و خاکستری روشن باید در مورد لباس های شب از چنین رنگ هایی چشم پوشی کنند، اگرچه لباس های سفید یا صورتی پودری برای توپ های بزرگ مجاز است.

موثرترین در پوشاندن باسن یا ران های حجیم دامن های گشاد و A شکل هستند که از مواد کمی سفت تر ساخته شده اند که با قسمت پایین بدن مناسب نیستند.

زنان لاغر اندام و قدبلند می توانند لباسی ستون دار بپوشند، یعنی بلند، صاف، با شکافی دیدنی تا وسط ران.

اگر قدتان کوتاه است، باید از لباس‌های روکش دار با دامن چین‌دار سخاوتمندانه خودداری کنید – مواد اضافی بر اندام ریزه‌پوست غلبه می‌کند. لباس هایی که در قسمت کمر یا با برش امپراتوری جمع شده اند برای پوشاندن شکم مناسب هستند.

با نیم تنه بزرگ، یقه هایی به شکل قلب مناسب است، با شانه های پهن، باید از تاپ کرست پرهیز کنید و با نیم تنه کوچک، یقه های نامتقارن تزئین شده با زواید مناسب هستند.

دختران جوان و جذاب می توانند بدون هیچ خجالتی لباس شب بپوشند که بازوها، دکله یا پاهای آنها را آشکار می کند، اما در سن خاصی نمی خواهیم خودمان را آنقدر در معرض دید قرار دهیم. چگونه آن را با الزامات لباس شب ترکیب کنیم؟