بهترین توصیه برای افزایش درآمد را به شما می آموزیم!

ما بهترین توصیه را برای افزایش درآمد  خدمت شما ارائه می نماییم و آن هم می تواند سرمایه گذاری در بخش صادرات محصولات باشد.

فروش شکر قهوه ای

شکر قهوه‌ای در واقع شکری است که به صورت ناکامل و نیمه پالایش شده و به همین دلیل هنوز شیره قند را در خود دارد و به دلیل دارا بودن ملاس رنگ آن قهوه‌ای می‌شود. مرکزعمده فروش شکر قهوه ای اهواز امروزه در سراسر جهان و در کشور ایران مصرف شکر قهوه ای روز به روز در حال افزایش است و خرید فروش شکر قهوه ای بدون واسطه از تولید کنندگان برای همه امکان پذیر است و عده ای شکر قهوه ای سفید رژیمی ارگانیک را جایگزین شکر سفید پر ضرر کردند.

ماست بدون چربی

ماست بدون چربی که به‌عنوان ماست ایسلندی نیز شناخته می‌شود از فرآورده‌های لبنی بسیار غلیظی است که بیشتر به‌عنوان میان‌وعده مصرف می‌شود. میزان چربی این محصول کمتر از دو درصد بوده و مقدار پروتئین بیشتری نسبت‌به سایر ماست‌ها در خود جای داده‌است. محصولاتی نظیر ماست بدون چربی در شهرهای، تهران، اصفهان و یزد تولید بسیار زیادی دارد و باعث کسب درآمد و اشتغال زایی خوبی در کشور شده است. این سه شهر توانسته اند در تولید این کالا موفق باشند و آن را به صورت ارگانیک تولید نمایند و سپس در اختیار خریداران محترم بدون هیچ کمبود قرار بدهند.

خرید شیرینی نارگیلی

شیرینی نارگیلی یکی از شیرینی های سنتی و قدیمی ایرانی است که معمولا برای پذیرایی در مجالس مورد استفاده قرار می گیرد، قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی در تبریز، این محصول را به شیوه خاص خود تولید کرده و در پخت آن از بهترین و تازه ترین مواد استفاده می کنند. به همین علت اغلب خریداران عمده شیرینی، تمایل به خرید شیرینی نارگیلی دارند چرا که طعم و عطر بی نظیر و فوق العاده آن هوش از سر هر آدمی می برد.

قیمت صدف معدنی

صدف معدنی در انواع پودری، شکری و گرانول به عنوان یک منبع ارزان تامین کلسیم می تواند قیمت نهایی جیره خوراک دام و طیور را به شکل قابل توجه ای کاهش دهد. صدف معدنی با توجه به درصد ناخالصی آن می توان در ساخت مصالح ساختمانی مانند سیمان سفید و صنایع پتروشیمی، مواد اتیلنی، رنگسازی و صنایع دیگر استفاده نمود. قیمت صدف معدنی  به کیفیت، اندازه و نوع آن بستگی دارد می توان گفت قیمت صدف پودری از انواع آن ارزانتر است و نوع گرانول نیز گرانتر می باشد.