با مصرف گلاب کاشان بیماری های اعصاب را از خود دور کنید

روغن گل رز و گلاب کاشان سلامت پوست را افزایش می دهد و آن را سفید می کند.
یکی از مهمترین خواص روغن گل رز این است که نفوذپذیری پوست را افزایش می دهد، به این معنی که وقتی روغن گل رز به محصولات مراقبت از پوست اضافه می شود، پوست شما را برای جذب مواد مغذی بیشتر باز می کند.

روغن خالص رز عمیق تر از هر کرم دیگری نفوذ می کند، این ماده جادویی برای کیفیت پوست معجزه می کند.

افرادی که از روغن گل رز برای درمان پوست خود استفاده می کنند متوجه می شوند که به تدریج صاف تر، روشن تر و سایه روشن تر می شود. یکی از دلایل آن این است که روغن گل رز گردش خون را در پوست تقویت می کند.

گلاب کاشان

روغن بدن گل رز بعد از دوش گرفتن
روغن گل رز را می توان بلافاصله بعد از دوش گرفتن برای بدن استفاده کرد.این یک راه جادویی برای داشتن پوستی یکنواخت، مرطوب و کشیده بدون لک است.

همچنین از پوست شما در برابر اکسیداسیون سریع محافظت می کند که منجر به ظاهر شدن چین و چروک های زودرس می شود.

پس از پایان دوش گرفتن، پوست خود را به آرامی خشک کنید.
کمی روغن گل رز خالص مخلوط با کمی روغن نارگیل را با ماساژ روی بدن خود بمالید.
روی نواحی تیره و ترک خورده تمرکز کنید.
ماساژ را تا زمانی که پوست آن را جذب کند ادامه دهید.
روغن گل رز برای سفید کردن
روغن گل رز حاوی ترکیبات زیادی است که آن را به یکی از قوی ترین منابع طبیعی برای یکسان کردن رنگ پوست در معرض رنگدانه تبدیل می کند، همچنین حاوی ویتامین C است که پوست آسیب دیده در اثر آفتاب را درمان می کند.

می توانید روغن گل رز را با محصولات مرطوب کننده پوست خود مخلوط کرده و به صورت روزانه از آن استفاده کنید تا پوستی یکدست داشته باشید.

روغن گل رز برای نواحی حساس
اگرچه مطالعه‌ای در این مورد انجام نشده است، اما برخی از زنان ادعا کردند که از روغن گل رز برای روشن کردن ناحیه صمیمی استفاده کرده‌اند و با استفاده مداوم به نتایج رضایت‌بخشی دست یافته‌اند.

ناحیه مورد نظر را با پنبه ای با کمی روغن گل رز پاک کنید و به آرامی ماساژ دهید و حداقل دو بار در هفته به استفاده از آن ادامه دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.